2Pcs WF10X/24MM Eyepiece for Stereo Microscope Adjustable Wide-Angle Eyepiece 30MM Interface
MPXBM
  • Order within 15 hours and 44 minutes to get between May 21 - May 27
  • Tracked Shipping on All Orders
  • 14-Day Returns
  • Secure Payments
  • 24/7 Customer Support
Buying Bulk?
Description
  • Magnification: WF10X Field of View: 24mm
  • Mounting Size (Diameter): 30mm,Quantity: 2pcs (one pair)
  • Suit Microscope: Stereo Microscope
  • Feature: Wide Field, High Viewing Point,
  • Package Included:2pcs WF10X/24Mm Microscope Eyepiece
Shipping and Returns